Otomobil Haber

Ekonominin zirvesi Uludağ’da buluştu

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Zirve, Türkiye ve Dünya’dan 100’ün üzerinde konuşmacıyı ve 1500’ün üzerinde katılımcıyı ağırladı

Ekonominin zirvesi Uludağ’da buluştu

Ekonominin zirvesi Uludağ’da buluştu

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 22-23 Mart 2019 tarihleri arasında Uludağ’da düzenlendi.

Capital, Ekonomist ve StartUp dergileri tarafından bu yıl 8’ncisi düzenlenen, Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası buluşmalarından biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 22-23 Mart 2019 tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşti. İki gün boyunca, sanayi, ticaret, üretim, perakende, finans, teknoloji gibi pek çok alanda 100’ün üzerinde konuşmacının, iş ve ekonomi dünyasına yön verecek gelişme ve trendleri koştuğu Uludağ Ekonomi Zirvesi’ni 1500’ün üzerinde katılımcı takip etti.

Zirve’ye, 3D: ‘’Değişim, Dijital ve Değerler” ana temasıyla, 20 farklı panelde, Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, İsveç, İsviçre, Ürdün, Nijerya, İngiltere, Güney Kore, Hollanda, Çin, Slovakya ve Estonya gibi birçok ülkeden büyük şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanları ve üst düzey yöneticileri yön verdi.

Moderatörlüğünü, Martaş Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Cem Baver Özalp’in yaptığı, ‘’Mobilite Ekosisteminin Geleceği’’ paneline TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, Anadolu Grubu Otomotiv Grubu Başkanı Bora Koçak, Uniti CEO’su Lewis Horne, Wavyn CEO’su Rafael Maranon ve eKar CEO’su Vilhelm Hedberg katıldı. Panelde, otomotiv ve araç paylaşım platformlarındaki yeni trendler değerlendirildi. Cem Baver Özalp açılış konuşmasında, otomotiv sektörünün geçirmekte olduğu mobil dönüşümü cep telefonlarının geçirdiği dönüşüme benzetirken, otomotiv sektöründeki yeni trendlere ve günümüzdeki mega trendlere de değindi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ