Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Eclipse Cross’a ‘En İyi Reklam Müziği’ ödülü

Mitsubishi Eclipse Cross’un “Mesai Biter Bu Çocuk Kaçar” şarkısı Kristal Elma’da ödül aldı

Eclipse Cross’a ‘En İyi Reklam Müziği’ ödülü

Eclipse Cross’a ‘En İyi Reklam Müziği’ ödülü

Mitsubishi Eclipse Cross’a tutkun üç beyaz yakalının Cuma günü mesai bitiminde araçlarına kavuşmak için yaşadığı sabırsız bekleyişi anlatan şarkı Kristal Elma’da  “En İyi Reklam Müziği”  ödülü aldı

Temsa Motorlu Araçlar’ın, geçtiğimiz Nisan ayında Türkiye’de de satışa sunduğu yeni Mitsubishi Eclipse Cross SUV aracı için hazırladığı video klip, “En İyi Reklam Müziği” dalında Kristal Elma kazandı. Reklamda sıkıcı iş yaşamından bunalan üç beyaz yakalının Cuma günü mesai bitimini ve Mitsubishi Eclipse Cross’larına kavuşmayı iple çekmesi “Mesai Biter Bu Çocuk Kaçar” şarkısıyla anlatılıyor. https://www.youtube.com/watch?v=k3wAgiIHsj0

#MesaiBitince hashtag’iyle yayınlanan Eclipse Cross “Mesai Biter Bu Çocuk Kaçar” video klibi Batesmotelpro tarafından çekildi. Yönetmenliğini Silvyo Behmoaras’ın, görüntü yönetmenliğini ise Eren Yıldız’ın yaptığı reklamın müziğini 3K1A hazırladı.

Coupe tasarımı, keskin ve maskülen hatlarının yanı sıra, benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Eclipse Cross, Mitsubishi Motors’un yeni dizayn felsefesinin startını verirken, içinde bulunduğu SUV segmentine yenilikçi özellikler getiriyor.

Eclipse Cross, markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4×4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor. Mitsubishi Motors, günümüzün ihtiyaçlarını göz önüne alarak Eclipse Cross’ta birçok yeni teknolojik çözümü bir arada sunuyor.

Orta konsola yerleştirilen Apple Car Play uyumlu Smartphone Link Display Audio (SDA) sistemi ve touchpad kontrol mekanizması sayesinde sürücü, yoldan gözünü ayırmadan müzik sistemi ve akıllı telefon fonksiyonlarını kullanabiliyor.

KÜNYE:

Reklamveren: Temsa Motorlu Araçlar A.Ş. / Mitsubishi Motors

Reklam Veren Temsilcileri: Aytuğ Bük, Zeynep Özen, Hamza Özgören, Duygu Şentürk

Ajans: Batesmotelpro

Kreatif Direktör: Volkan Öge

Müşteri Yönetimi: Tansu Tunçel

Yönetmen: Silvyo Behmoaras

Yapımcı: Bora Yüksel

Prodüksiyon Şirketi: FilmLab

Müzik: 3K1A

Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız

Yardımcı Yönetmen: Berra Şeftalicioğlu

Prodüksiyon: Arif Okur

Sanat&Kostüm: Büşra Yüksel

Işık: Rota Işık

Set: HG Grip

Saç&Makyaj: Yasemin Vurgun

Offline Edit: Osman Emre Çelik

Online Edit: Sevan Bedan

Renk: Ercan Küçük

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ