Otomobil Haber

DS Store Ankara’ya ikinci butiğini açtı

PSA Grubu’nun 2015 yılında kurulan premium otomobil markası DS Automobiles’in Ankara’daki ikinci DS Store’u açıldı

DS Store Ankara’ya ikinci butiğini açtı

PSA Grubu‘nun premium otomobil markası DS Automobiles, yatırımlarını hızlandırıyor… DS Automobiles Türkiye, Ankara’da adeta lüks bir butiği andıran showroomunun ikincisini açtı.

DS Automobiles Türkiye, ikinci DS STORE’u Mayıs ayı itibariyle Ankara’nın Çankaya semtinde hizmete açtı.

Bir otomobil satış noktasından ziyade lüks bir butiği andıran DS STORE Ankara, modern tasarımıyla dikkat çekiyor. DS’e özgü detayların hakim olduğu butikte; misafirlere modern, rahat ve lüks bir atmosfer sunuluyor.

Showroom ve servis dahil 1.615 metrekareye sahip olan butikte, DS Virtual Vision ile Concorde meydanının tamamı da DS STORE’a dahil oluyor.

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜYLE OTOMOBİLİN İÇİNE OTURABİLME İMKANI SUNUYOR

Dijital deneyimde çıtayı yükselten DS Virtual Vision, misafirlerin sanal gerçeklik gözlüğünü takarak tüm DS kombinasyonlarını incelemelerine olanak tanıyor. Misafirler kendi tasarladıkları otomobillerini üç boyutlu görme, hatta otomobilin içine oturabilme şansına sahip oluyor.

İLK DS STORE ETİLER İSTANBUL’DA AÇILMIŞTI

Markanın avant-garde ruhuna uygun olarak tasarlanan DS Store’un ilkinin Haziran 2018’de Etiler İstanbul’da açıldığını hatırlatan Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, DS markasının Türkiye’ye olan inancının tam olduğunu belirtti. Cornuaille sözlerine şöyle devam etti:

‘BU YATIRIM, MARKANIN TÜRKİYE’YE DUYDUĞU GÜVENİN GÖSTERGESİDİR’

“Bugün 39 ülkede 400 DS satış noktasına sahip DS Automobiles’in, içinde bulunduğumuz bu olağanüstü döneme rağmen Türkiye’deki ikinci DS STORE’a yatırım yapmış olması markanın Türkiye’ye duyduğu güvenin bir göstergesidir. Başkentimizde açmış olduğumuz ikinci STORE’umuz markanın küresel pazarlardaki büyüme stratejisi açısından büyük önem taşıyor. İş ortağımız Monde’nin bu başarıda büyük bir payı bulunuyor. Hedefimiz diğer büyük şehirleri kapsayacak şekilde Türkiye’deki genişleme planımıza devam etmek”.

‘DS , YILIN İLK ÇEYREĞİNDE TÜRKİYE’NİN EN ÇOK BÜYÜME KAYDEDEN PREMIUM MARKASI OLDU’

DS Automobiles Türkiye Marka Direktörü Berk Mumcu ise şunları söyledi: “DS markası yılın ilk çeyreğinde Türkiye’nin en çok büyüme kaydeden premium markası oldu. Bu başarının arkasında DS markasının ikinci nesil modellerinin ilki olan, SUV segmentinin iddialı modeli DS 7 CROSSBACK’e olan talebin payı büyüktü. 2020 yılının son çeyreğinde pazara sunacağımız  DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, şarj edilebilen hibrit otomobilimiz ve 2021 yılında gelecek olan DS 9 Sedan modelimiz ile ürün yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

DS STORE ANKARA, AYNI ZAMANDA DS SERVİS NOKTASI OLARAK DA HİZMET VERECEK

Monde Yönetim Kurulu Başkan Vekili Altuğ Erciş da şöyle konuştu: “DS ilk tanıştığımız andan itibaren bizde büyük heyecan uyandıran bir marka oldu. Farklı tasarımı, ileri teknolojisi ve şık detaylarıyla Fransız zarafetini tam olarak yansıtan bu premium markayı Türkiye’de temsil ediyor ve bu hikâyenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Türkiye’de ikincisini açtığımız DS STORE Ankara aynı zamanda DS servis noktası olarak da misafirlerimize hizmet veriyor.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ