Otomobil Haber

Citroen’e Cenevre’de ‘Yaratıcılık Ödülü’ verildi

Citroën, her yıl Cenevre Reklam ve İletişim Kulübü’nün profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından belirlenen ‘Yaratıcılık Ödülü’nü aldı

Citroen’e Cenevre’de ‘Yaratıcılık Ödülü’ verildi

Citroen’e Cenevre’de ‘Yaratıcılık Ödülü’ verildi

Cenevre Reklam ve İletişim Kulübü’nün profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından her yıl belirlenen ‘Yaratıcılık Ödülü’Citroen aldı.

2004 yılından bu yana her yıl Cenevre Reklam ve İletişim Kulübü’nün profesyonellerinden oluşan bir jüri, belirlenen kriterlere uygun olarak sergi alanını en iyi şekilde sergileyen otomobil markasını ödüllendiriyor.

Citroën, bu yıl Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’ndaki “La Maison Citroën” standı ile 16. Yaratıcılık Ödülünü kazandı. Jüri özellikle kullanıcı dostu yaklaşımını ve hizmet kalitesini koruyan markanın geçmişine ve geleceğine yapmış olduğu vurgudan etkilendi.

Keşif, tasarım ve konforu birleştiren “La Maison Citroën”,  aynı zamanda dinamik, sıcak ve dijital bir stant. Benzersiz mimarisiyle günde birkaç kez “Place to C” performansı gerçekleştirilen stant, hareket eden Ami One Concept ile bir gösteri alanına dönüşüyor. “La Maison Citroën” ile bugünü ve “Le Comptoir Ami One” ile yarını yansıtan stant, ziyaretçileri benzersiz Citroën evrenine çekerek ürün sunumundan teslimatına kadar benzersiz bir dijital deneyimi ve günlük kullanım kolaylığını müşteriye yansıtıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ