Otomobil Haber


Citroen’den şehir içi ulaşımı için 19_19 Concept yorumu

Alışılmışın dışında tasarımıyla dikkat çeken 19_19 Concept aerodinamik tasarımıyla bünyesinde barındırdığı teknolojiye vurgu yaparken havacılık dünyasından esinlenilen görünümüyle askıya alınmış şeffaf bir kapsül görünümü sunuyor

Citroen’den şehir içi ulaşımı için 19_19 Concept yorumu

Citroen’den şehir içi ulaşımı için 19_19 Concept yorumu

Citroen, şubat ayında lanse ettiği tamamen şehir içi ulaşımına yönelik Ami One Concept’in ardından bu sefer de şehirden uzaklaşmak isteyenlere yönelik 19_19 Concept ile son derece rahat, konforlu ve geniş bir ulaşım çözümü sunuyor.

Her iki elektrikli konsept otomobil de “Her zaman daha fazlasını” isteyen günümüz tüketicisinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Alışılmışın dışında tasarımıyla dikkat çeken 19_19 Concept aerodinamik tasarımıyla bünyesinde barındırdığı teknolojiye vurgu yaparken havacılık dünyasından esinlenilen görünümüyle askıya alınmış şeffaf bir kapsül görünümü sunuyor.

Yeni konsept otomobil tasarımından bünyesinde barındırdığı çözümlere kadar benzersiz konfor seviyesiyle geleceğin mobilite çözümlerine ışık tutuyor.

Kullanılan malzemeler kadar her bir koltukta bağımsız oturma düzeni dahil benzersiz tasarım sadece etkileyici bir görünüm sunmakla kalmıyor aynı zamanda ileri seviyede bir konfor vaat ediyor.

Kullanılan ileri teknolojinin sunmuş olduğu 800 kilometre menzil, şarj ve menzil sorunu yaşamadan şehir dışı seyahatlere imkân tanıyor. Progressive Hydraulic Cushions® gibi yürüyen aksam teknolojileri, otonom sürüş teknolojileri ve insanlarla etkileşime geçen proaktif kişisel asistan gibi çözümler tamamen yeni bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor. 19_19 Concept’in dünya tanıtımı 16 Mayıs 2019 tarihinde Paris’te gerçekleşecek olan VivaTech’te yapılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ