Otomobil Haber


Burak Jant – Arıcıoğlu A.Ş. ortaklığından sürpriz kampanya!

Burak Jant – Arıcıoğlu A.Ş. ortaklığından sürpriz kampanya!

Burak Jant ile Arıcıoğlu Anonim Şirketi arasında önemli bir işbirliği gerçekleşti. Bu işbirliği kapsamında Burak Jant’tan “Arceo” model jant alacak müşterilere Opet‘ten 500 TL’lik akaryakıt çeki hediye edilecek. Bu kampanya 31 Mayıs 2022’ye kadar devam edecek.

Tüm Avrupa araçlarına uygun aplikasyonlar ile 18 / 19 / 20 inç, 5×105 – 5×108 – 5×112 – 5×114.3 – 5×120 bijon aralıklarında ve 6 farklı renkteki jantlar Burak Jant’ta alıcılarını bekliyor.

Ayrıca 500 TL’lik akaryakıt çeki kazandıracak bu kampanyadaki jant modelleri şehir isimlerinden oluşuyor. Bu isimler: Valencia, Madrid, Porto, Marseille, Monaco, Sevilla, Mallorca.

Burak Jant hakkında daha detaylı bilgi için:  https://www.otomobilhaber.com.tr/kapiniza-gelen-lastikci-aracinizin-lastik-ve-jantini-kapinizda-degistiriyor/34207

Arıcıoğlu A.Ş. hakkında:

Arıcıoğlu 1990 yılında, İstanbul’un Esenler ilçesinde bir oto lastik bayisi olarak faaliyete başladı. Kısa zaman içinde üç satış noktasına ulaşarak sunduğu ürünlerle ve servislerle İstanbul Avrupa yakasının toptan, perakende ve filo ihtiyaçlarına cevap veren bir numaralı çözüm merkezi oldu. Cesur fikirlerini ve yenilikçi çözümlerini otomotiv dünyasının dışına da taşıyarak hem yurt içinde hem de yurt dışında Türkiye’nin parlayan yıldızlarından biri oldu.

Otuz yılı aşan tecrübesiyle Arıcıoğlu, otomotivin yanı sıra sigorta ve dış ticaret faaliyetleri üzerine de yatırımlar yapıyor, teknolojik alt yapısını kullanarak e-ticaret alanında da geniş hizmet veriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Otomobil haber sayfasını çok beğeniyorum. Otomobil severler için ilgi çekici haberler paylaşıyor.

 2. Anonim dedi ki:

  Çok iyi

 3. Anonim dedi ki:

  İlgi çekici bir kampanyaya benziyor Arceo jantlar zaten kaliteli

 4. Anonim dedi ki:

  otomobil haber araç haberleri konusunda bir numara 👏🏼👏🏼

BİR YORUM YAZ