Otomobil Haber


Botav Rally Bodrum Yarış Bülteni

Botav Rally Bodrum Yarış Bülteni

10 – 11 Nisan tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşen Botav Rally Bodrum, 81 ekibin katılımıyla start aldı. 2021 Demir Berberoğlu sezonu ve Şevki Gökerman Ralli Kupası ilk yarışı olan rallide son yılların en yüksek katılımı gözlemlendi

High end üretimde öncü olan ve Amerika’da kendi ürünleri ile Avrupa’da ise luxury tekstil ürünlerinin güçlü tedarikçisi olan Bossamia Mağazacılık A.Ş. desteğiyle üç ekip start aldı. Erdem İlbaylı – Ahmet Kaan Coştu Kategori 3’te, Özgür Karabağ – Barış Karabağ ve Kemal Çetinkaya – Deniz ikilileri ise kategori 1’de mücadele ettiler.
Karya Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenen yarışa Çetinkaya – Deniz ikilisi yarışa sorunlu başladı ve 3. etapta mekanik arızayla yarışa veda ettiler. Aynı kategoride bulunan Özgür Karabağ aynı zamanda kardeşi olan yeni copilotu ile ilk yarışlarında kategorilerinde dördüncülüğü alırken, Erdem İlbaylı ve Ahmet Kaan Coştu kategorilerinde üçüncü sırada yer almayı başardılar.
Bossamia desteğiyle Şevki Gökerman Ralli Kupası’nda yer alacak olan ekipler sezonun ikinci yarışı Eskişehir Rallisi için şimdiden hazırlıklara başladılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ