Otomobil Haber


Borusan, BMW Motorrad’daki avantajları Mart’ta da sürdürüyor

BMW Motorrad, Motobike Istanbul 2019 Motosiklet Fuarı’na özel olarak hazırladığı avantajlı satın alma fırsatlarına Mart ayında da sürdürüyor

Borusan, BMW Motorrad’daki avantajları Mart’ta da sürdürüyor

Borusan, BMW Motorrad’daki avantajları Mart’ta da sürdürüyor

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Motobike Istanbul 2019‘da özel avantajlar sunan BMW Motorrad, sunduğu fırsatları Mart ayında da sürdürüyor.

BMW Motorrad, Motobike Istanbul Fuarı’na özel hazırladığı avantajları, Mart ayı boyunca yetkili satıcılarında da sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl 11’inci kez düzenlenen ve 99 bin 231 kişi tarafından ziyaret edilen Motobike Istanbul’da ziyaretçi akınına uğrayan BMW Motorrad, fuara özel olarak sunduğu fırsatları showroomlara taşıdı.

+1 yıl uzatılmış garanti hediyeli

2018 model yıllı BMW motosikletler için cazip fiyatlarla birlikte +1 yıl uzatılmış garanti hediyesi de sunan BMW Motorrad, 2019 modeller için de +1 yıl uzatılmış garanti hediyesini Mart ayı boyunca vermeye devam edecek. Ayrıca Borusan Otomotiv Premium Finans’ın, 48 aya varan eşit taksit imkânı veya balon ödemeli 36 ay taksitlendirme seçenekleri gibi cazip satın alma koşulları da Mart ayı boyunca motosiklet sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

21-24 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Motobike Istanbul 2019 Motosiklet Fuarı’nda, BMW Motorrad standı ziyaretçiler tarafından en çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu. Motosiklet sezonunun açılışını temsil eden fuarda bu yıl yollarla buluşturacağı BMW R 1250 GS, R 1250 GS Adventure, R 1250 RT, F 850 GS ADV ve C 400 X modellerini sergiledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ