Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Binlerce motosikletli Cumhuriyet Korteji’nde buluştu

Motosikletliler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji’nde buluştu

Binlerce motosikletli Cumhuriyet Korteji’nde buluştu

Binlerce motosikletli Cumhuriyet Korteji’nde buluştu

Öncülüğünü Türkiye Motosiklet Platformu’nun (TMP) yaptığı 29 Ekim Cumhuriyet Korteji, binlerce motosikletlinin katılımıyla gerçekleşti. Yurt içi ve yurt dışından binlerce motosiklet kullanıcısının katılımıyla gerçekleşen kortej, halk tarafından da coşkuyla karşılandı.

Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji düzenleyen TMP, her yıl yüksek bir katılım sağlıyor.

Ülkemizdeki motosiklet camiasının kar amacı gütmeyen en ciddi sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türkiye Motosiklet Platformu, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçecek ve Edirnekapı Şehitliği’ne varacak. Kortejle; aynı zamanda motosikletlerin farkındalığı ve motosikletçilere dikkat çekilmesi hedefleniyor.

Kadıköy’de saat 11.00’de buluşan motosikletliler, 13.00’de harekete geçti. Bağdat Caddesi üzerinden Fenerbahçe’ye, oradan da Şehitler Köprüsü’nü geçip Beşiktaş’tan çıktılar. Barbaros Bulvarı’ndan Beşiktaş’a, sonrasında ise Dolmabahçe – Karaköy – Eminönü güzergahından Cibali’ye doğru ilerlediler. Balat, Edirnekapı çıkışından Haliç Köprüsü çıkışıyla Edirnekapı Şehitliği’ne varıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ