Otomobil Haber

Ayakları yere daha sağlam basan sporcular için: Katia & Bony

Türkiye’nin öncü yerli tekstil markası Katia&Bony, sporu hayatının bir parçası haline getirenlerin de tercihi olmaya devam ediyor

Ayakları yere daha sağlam basan sporcular için: Katia & Bony

Ayakları yere daha sağlam basan sporcular için: Katia & Bony

Tekstil sektöründe benimsediği yenilikçi bakış açısıyla dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin öncü yerli tekstil markası Katia & Bony, sporu hayatının bir parçası haline getirenlerin de tercihi olmaya devam ediyor.

Sporu hayatının bir parçası haline getiren ve tercihini son yılların gözdesi yogadan yana kullananlar için doğru duruş tekniğini uygulayabilmek adeta yoganın temelini oluşturuyor. Uzmanlar ise yogada doğru duruşun ayaklardan başladığını vurgularken, diğer spor dallarının aksine yoganın çıplak ayakla ya da çorapla yapılabilme özelliği ön plana çıkıyor.

Tam da bu noktada devreye; doğru çorap seçiminin önemi giriyor. Çıplak ayakla ya da yanlış çorapla yapılan yoga, zorlu ve dengede durulmasını gerektiren hareketler esnasında sorunlar yaşanmasına neden olabiliyor. Ayak tabanlarının kayması spora odaklanılmasını zorlaştırdığı gibi, bazen de küçük spor kazalarına sebebiyet verebiliyor. Bu noktada sporcular için doğru çorabı seçmek büyük önem kazanıyor.

Rahatlık ön planda!

Türkiye’nin öncü yerli tekstil şirketlerinden Bony Group’un perakende markası Katia & Bony’nin tüm bu sorunlardan yola çıkarak tasarladığı yoga çorapları, sporcuların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. 12 farklı seçeneği bulunan ürün, yüzde 82 oranında pamuk içeren yapısıyla da kullanıcıların sağlığını ön planda tutuyor. Ürün; ince yapısıyla sunduğu rahatlığın yanı sıra, kaydırmaz alt yapısı sayesinde spor esnasında çorapsız yapılması tavsiye edilen aktivitelerde de kullanıcıların öncelikli tercihleri artasında yer alıyor. Ürün, markanın perakende mağazaları ile internet sitesinde 29.90 TL’den satışa sunuluyor.

 

Katia & Bony hakkında:

Türkiye’nin öncü yerli tekstil şirketlerinden Bony Group, faaliyetlerine başladığı 1986 yılından bu yana hem üretimde hem de ihracatta önemli başarılara imza attı. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 50 bin metrekarelik alana sahip fabrikasında gerçekleştirdiği yıllık 100 milyon çorap üretimi ile sektördeki liderliğini koruyan Bony Group’un perakende markası Katia & Bony’nin Türkiye’de 19, yurtdışında ise 3 mağazası bulunuyor. Toplamda 1200 kişiye istihdam sağlayan şirket, dünyanın tanınmış markaları ile yaptığı işbirliklerinin yanı sıra, tasarım açısından benimsediği yenilikçi bakış açısıyla da dikkat çekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ