Otomobil Haber


AVIS’ten uçak biletinde yüzde 30 indirim fırsatı!

AVIS, havalimanından araç kiralayan müşterileri için uçak biletinde yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor

AVIS’ten uçak biletinde yüzde 30 indirim fırsatı!

AVIS’ten uçak biletinde yüzde 30 indirim fırsatı!

Müşterileri için cazip avantajlar ve kampanyalarına bir yenisini ekleyen AVIS, havalimanından araç kiralayan müşterileri için uçak biletinde yüzde 30 indirim imkanı sunuyor.

Araç kiralamanın lider markası AVIS, müşterilerinin araç kiralama deneyimlerini zenginleştirmek üzere hizmetlerini çeşitlendirmeye, cazip avantajlar, iş birliği ve kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en zengin araç filosuna sahip olan Avis, müşterilerine en yeni ve bakımlı araçları ile hizmet verirken marka ve model garantisi de sunuyor.

Avis, araç kiralamalarını havalimanından yapan müşterilerine tüm havayolları ile yapacakları seyahatlerinde yüzde 30 indirim sunarken, ödemelerini  www.avis.com.tr adresi üzerinden online olarak gerçekleştiren tüm müşterilerine de ekonomik sınıftan en lüks segmente kadar her tür araç kiralamalarında da yüzde 30 indirim sağlıyor.

Müşterilerinin şehir içi ulaşımlarındaki konfor ihtiyacını da düşünerek mobilitelerini en yükseğe çıkarmayı amaçlayan  Avis, ister havalimanına isterlerse diledikleri adrese en rahat ve konforlu şekilde ulaşmaları için şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti uygulamasına da devam ediyor. Avis, halen Ankara, Bodrum, İzmir ve İstanbul’da uygulanan şöförlü araç kiralama hizmeti ile müşterilerilerinin araç kiralama deneyimlerini en yüksek seviyede yaşamalarını hedefliyor.

Lüks segmentten ekonomik segmente bir çok araç seçeneği sunan hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak üzere  www.avis.com.tr ve https://soforlukiralama.avis.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ