Otomobil Haber


arabam.com, ‘Trink Sat’ ile nakit desteği veriyor

arabam.com, yeni hizmeti ‘Trink Sat’ ile ikinci el araç satışında nakit ödeme desteği sunuyor

arabam.com, ‘Trink Sat’ ile nakit desteği veriyor

arabam.com, ‘Trink Sat’ ile nakit desteği veriyor

‘Trink Sat’ hizmetiyle ikinci el araç piyasasına yeni bir soluk getiren arabam.com, araçlarını satan kullanıcıların nakit ihtiyaçlarını anında karşılıyor.

arabam.com, sıfır araçta Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimlerinin uzatılmasıyla ikinci el araçta yaşanacak sıkıntıyı, tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılayarak gidermeyi hedefliyor.

2000 yılında kurulan ve 2016 yılında İlab Holding ailesine katılan arabam.com, aylık  5 milyon tekil kullanıcıya otomobil alım satımı konusunda online pazar yeri olarak hizmet veriyor. Kullanıcılarının araç alım satımı konusundaki ihtiyaçlarına çözümler getirmeyi hedefleyen arabam.com, son olarak hizmete sunduğu “Trink Sat” sistemiyle ikinci el otomobil piyasasında yeni bir dönemi başlatıyor.

Trink Sat ile aracını acil satmak isteyen kullanıcılara anında nakit teklifi sunuluyor. arabam.com’un web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden araç bilgilerini girerek teklif alan satıcılar, belirlenmiş otorapor şubelerinde ekspertiz yaptırarak aynı gün içerisinde araç satış işlemlerini tamamlayabiliyor.

İkinci el piyasası için yeni bir soluk

arabam.com Genel Müdürü Zafer Terzioğlu, yeni çıkan Trink Sat hizmetinin ikinci el piyasası için yeni bir soluk olduğunu vurguluyor. Terzioğlu, sistemi şöyle açıklıyor:

“Türkiye’de herkesin ikinci el araç alım satımını güvenilir bir referansa dayandırabileceği ve yakın gelecekte Türkiye’nin neresinde olursa olsun satışını hiç uğraşmadan anında yapabileceği sistemin ilk adımını Trink Sat ile gerçekleştiriyoruz. Son kullanıcıların ister arabam.com üzerinden ücretsiz ilan vererek araçlarını kendilerinin satmasına olanak veriyoruz, isterlerse de anında nakit ödeme yaparak araçlarını hızla satma imkanı sağlıyoruz. 2019 yılında araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak yepyeni hizmetlerimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

Arabam Kaç Para? hizmeti

arabam.com’un bir başka yeniliği ise fiyat değerleme konusunda hizmete sunuldu. Bu yeni uygulamayla araç almayı düşünen ancak piyasadaki farklı fiyatlamalar karşısında zarar görmek istemeyenler veya aracını satmak isteyen fakat değerini belirleme konusunda emin olamayanlar için en güvenilir fiyatlama altyapısını kuran arabam.com, alıcı ve satıcıların yaşayabilecekleri maddi zararların önüne geçmeyi amaçlıyor.

Araç almak ya da satmak isteyenler, www.arabam.com web sitesi ve mobil uygulaması ile “Arabam Kaç Para?” özelliği üzerinden istedikleri aracın marka, yıl, model, gövde tipi, yakıt tipi, vites tipi, versiyon, kilometre bilgilerini girerek anında satış değerini öğrenebiliyor. arabam.com bu fiyat ile aracın pazarlıklar sonrası gerçekleşmesi beklenen satış değerini vererek, satıcının tahsil edeceği ve alıcının ödeyeceği net fiyatı sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ