Otomobil Haber


Araba Değeri mobil uygulaması

Araba Değeri mobil uygulaması

Araba Değeri mobil uygulaması

Türkiye yılda yaklaşık 5 Milyon İkinci El araç satışı ile Avrupa’nın en büyük ikinci el araç pazarıdır.

Bu kadar çok ikinci el araç satışı yapılmasına karşın, araç alan ve ya satanlar için halen en büyük problem aracın kaç para ettiğini bilmektir. Şu anda piyasa satılmakta olan araç fiyatları veya bu işten anlayan bir arkadaştan alınan fikir ile belirlenmektedir.

Otomobil Distribitörleri, Yetkili Bayiler, Bankalar, Sigorta Şirketleri ve Filo Yönetim Şirketleri gibi büyük yapılar ikinci el aracın değerini bazı endüstriyel çözümler ile ölçebilmekte iken her tür araç sahibi seviyesinde bu mümkün değildir.

Garaj Sepeti, Garaj Data kurumsal çözümleri ile kurumsal yapılara da veri hizmetleri sunmaktadır. Bu deneyimini kullanarak Araba Değeri mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde son kullanıcıya açmıştır.

Sadece 30 saniye harcayarak bilgileri girilen aracın o gün hangi fiyatlara hızlı satacağını, tok satıcı iseniz nasıl bir fiyat kullanmanız gerektiğini gösterir. Alırken de satarken de kullanıcıyı kolayca yönlendirir.

Herhangi bir otomotiv bilgisi veya uzmanlığı istemez.

Sadece gerçekten var olan araçlar için çalışan sistem yanlış bilgi girilmiş durumlarda sonuç vermez ve kullanıcının böylelikle hata yapmasını önler.

Örneğin seçilen bir aracın belirtilen pakette otomatik vites seçeneği yok ise değer göstermez. Başka bir örnek de 2016 model bir aracın kullanımına 80.000km girdiğinizde sonuç vermez çünkü 1 yılda bu kadar km gidilemeyeceğini anlar. Tamamen gerçek hayat ile örtüşen akıllı veri bilimi teknolojileri ve istatistik yöntemleri kullanılmıştır.

ÖZELLİKLERİ

  • Tamamen ücretsizdir. Kullandıkça ücretsiz sorgulama jetonları kazanılabilir.
  • Dinamiktir. Sistem piyasa davranışlarına göre kendisini günceller fiyatlar o ana göre değişir.
  • Kullanması kolaydır. IOS ve Android akıllı telefonlar için Apple Store ve Google Play de mevcuttur, özel bir üyelik ya da kişisel bilgi içermez.
  • Zengin yanıt. Otomobil, SUV ve Arazi araçları için çalışır. Binlerce farklı model ve paket için çalışmaktadır.
  • Gerçek piyasaya göre çalışır. Hatalı kombinasyonları önler, gerçek dışı bilgi girilemez.
  • 1.000 i aşkın Garaj Sepeti Oto Galeri Çözümleri müşterilerince test edilmiş onaylanmıştır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ