Otomobil Haber


Allianz Arena Audi Cup için eve dönüşüyor

Audi ve Airbnb’in Audi Cup futbol turnuvası için gerçekleştirdiği işbirliğiyle bir şanslı aile maçları Allianz Arena’nın sahasında kurulacak evlerinde izleme, hatta geceyi de orada geçirme şansı kazanacak

Allianz Arena Audi Cup için eve dönüşüyor

Allianz Arena Audi Cup için eve dönüşüyor

Audi ve Airbnb, Ağustos ayının başlarında düzenlenecek Audi Cup 2017 için Allianz Arena’yı futbolseverlere özel bir eve dönüştürecek. Bir aile Airbnb sponsorluğunda saha kenarında kurulacak evde bir gece konaklama ve iki gün boyunca maçları evlerinden izleme şansı kazanacak. Bu süre zarfında ailenin ev sahipliğini ise Alman Milli Takımı’nın yıldız futbolcusu Jérôme Boateng yapacak.

Jerome Boateng karşılayacak

Münih havalimanına iniş yapan misafirler bir Audi A7 pilotlu sürüş konsept otomobili tarafından alınacak ve Audi Cup’ın perde arkasına tanıklık etmek üzere onları sürücüsüz bir şekilde stadyuma götürülecek. Jérôme Boateng de kazanan aileyi eşsiz evlerinde karşılamak için bekliyor olacak. Ailedeki çocuklar da başlama vuruşundan önce en sevdikleri futbolcularla beraber sahada zaman geçirebilecek ve kazanan takımların sahadaki kutlamalarına katılabilecekler.

Online başvuru ile seçilecek

Ailelerin bu yarışmaya katılmak için tek yapması gereken kendilerini tanıtmak ve ailelerinin futbolla ilgili en unutulmaz anısını paylaşmak. En orijinal ve yaratıcı başvuruyu yapan aile yarışmayı kazanacak. İlgilenen aileler www.airbnb.com/night-at/audicup linkinden başvuru yapabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ