Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

TEB Arval’den kısa dönem kiralama hizmeti!

TEB Arval, uzun dönem araç kiralamanın ardından şimdi de kısa dönem kiralama hizmeti vermeye başladı

TEB Arval’den kısa dönem kiralama hizmeti!

TEB Arval’den kısa dönem kiralama hizmeti!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), kiralama birimi TEB Arval’le kiralamada yeni bir hizmet sunmaya başladı.

Şimdiye kadar uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, şimdi de kısa dönem araç kiralama hizmeti vermeye başladı.

TEB Arval, kurumların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda kısa dönem araç kiralama hizmeti sunmaya başladı. Şirketler, artık 1 ile 24 ay arasındaki kiralamalarda da uzun dönem kiralama hizmetine dâhil olan hizmetlerden faydalanabiliyorlar.

Kurumların kısa süreli ya da geçici personel alımlarında, dönemsel, mevsimsel ya da belirli bir proje süresince ortaya çıkan kısa süreli araç ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulan hizmet kapsamında aylık 2500 kilometre kullanımına ek olarak bakım, lastik değişimi, yol yardım hizmeti, yedek araç, hasar onarım, HGS yönetimi de pakete dâhil olarak sunuluyor.

En uygun araç kiralama koşulları

TEB Arval’in desteğiyle gerçekleştirilen ve otomotiv sektörünün önemli bir alanı olan filo yönetimi konusundaki tek çalışma olan CVO (Corporate Vehicle Observatory) Barometre’nin 2018 sonuçlarına göre de küçük ve orta ölçekli kurumlar kendileri için en uygun araç kiralama koşullarının 12-24 ay arasında olduğunu belirtiyor.

Uzun dönem araç kiralama hizmetine ek olarak, kısa dönem kiralama hizmeti ile birlikte TEB Arval, 1 aydan başlayıp 45 aya varan sürelerde kurumların tam kapsamlı uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarını aynı hizmet kalitesi ve kapsamı ile karşılamaya başladı.

Kısa dönem araç kiralama hakkında detaylı bilgi almak isteyenler https://www.tebarval.com.tr/tr/kisa-donem-arac-kiralama adresini ziyaret edebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ