Paraf'la Total'de 40 TL'lik bedava akaryakıt fırsatı! - Otomobil Haber

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Otomobil Haber

Paraf’la Total’de 40 TL’lik bedava akaryakıt fırsatı!

Total istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt harcamasına 40 TL’lik ParafPara fırsatı

Paraf’la Total’de 40 TL’lik bedava akaryakıt fırsatı!

Paraf’la Total’de 40 TL’lik bedava akaryakıt fırsatı!

Paraf üyesi Total istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişleri ParafPara kazandırıyor.

31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz harcamasına 40 TL ParafPara hediye ediliyor.

TOTAL müşterileri, kampanya kapsamında Paraf kredi kartları ile Paraf üyesi TOTAL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları üçüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişinde 40 TL ParafPara kazanma şansı yakalıyor. Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri harcamalardan sadece biri kampanyaya dahil ediliyor.

Kazanılan 40 TL değerindeki ParafPara’lar, kazanılan tarihten bir sonraki gün kartlara yükleniyor ve 10 Ocak 2018’e kadar Paraf üyesi olan TOTAL İstasyonlarından yapılan akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Paraf kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için, harcama yapmadan önce “TOTAL” yazıp, Halkbank sisteminde kayıtlı cep numarasından 3404’e SMS göndererek kayıt yaptırmaları yeterli.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.parafcard.com.tr ve www.demirorenpetrol.com.tr adresinden ulaşılabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ