Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

Mitsubishi L200 yılın ilk 7 ayında Pick-up’ın lideri oldu

Temmuz ayı sonuçlarına göre yılın en çok satılan Pick-up’ı Mitsubishi L200 oldu

Mitsubishi L200 yılın ilk 7 ayında Pick-up’ın lideri oldu

Mitsubishi L200 yılın ilk 7 ayında Pick-up’ın lideri oldu

Mitsubishi L200, Temmuz ayı itibarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen Pick-up‘ı oldu.

Temsa Motorlu Araçlar distribütörlüğünde Türkiye’de satışa sunulan Mitsubishi L200, ilk 7 ay itibarıyla 2 bin 114 adetlik satışıyla yüzde 23.6 pazar payına ulaştı.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından açıklanan rakamlara göre Mitsubishi L200, 2018 yılının ilk yedi ayında pick-up kategorisinde en çok satılan araç oldu. ODD rakamlarına göre Ocak-Temmuz döneminde Mitsubishi L200 toplam 2.114 adet ile pick-up segmentinde yüzde 23,6 pazar payıyla liderliğe oturdu.

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve 4×4 teknolojisi ile tasarlanan ve yüksek donanım seviyesine sahip olan Mitsubishi L200, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Mitsubishi L200’lerin 6 farklı donanım versiyonu bulunuyor. Temsa Motorlu Araçlar, pick-up kategorisindeki güçlü oyuncusu L200 ile rekabetçi pozisyonunu artırarak sürdürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ