Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

Mitsubishi L200 Effie’de gümüş ödül kazandı

Mitsubishi Motors’un L200 için hazırlanan ‘Her Sürprize Hazır’ kampanyası, ödüle layık görüldü

Mitsubishi L200 Effie’de gümüş ödül kazandı

Mitsubishi L200 Effie’de gümüş ödül kazandı

Mitsubishi‘nin Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesine olan Pick-up modeli L200, yine bir ödülün sahibi oldu.

L200 için hazırlanan ‘Her Sürprize Hazır’ kampanyası, 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması‘nda otomotiv kategorisinde bu yılın en büyük ödülü olan gümüş ödüle layık görüldü.

Temsa Motorlu Araçlar’ın Mitsubishi L200 için gerçekleştirdiği “Her Sürprize Hazır” kampanyası, 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda otomotiv kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. Mitsubishi L200’ün zorlu koşullardaki performansını vurgulayan kampanya bu sene otomotivde altın ödüle layık görülen proje olmadığı için kategori için verilen en büyük ödülü almış oldu.

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle düzenlediği 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda yaratıcılıkta sınır tanımayan, etkisi kanıtlanmış reklam ve pazarlama iletişimi kampanyaları yarıştı.

L200 en büyük ödülü kazandı

En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği Effie 2018’de otomotiv kategorisinde en büyük ödül olan gümüş ödülü kazanan L200 kampanyasında olağanüstü hava koşullarının sadece doğada değil şehirde de olağanüstü bir araç gerektirdiği vurgulanıyor.

Havas Engage imzası taşıyan kampanya filminin prodüksiyonu Spark Film tarafından gerçekleştirildi. İki gün boyunca şehir ve doğada yağmur, sel, dolu gibi zorlu koşulların canlandırıldığı filmin yönetmenliği Mehdi Norowzian’a, müzikleri ise 3K1A’ya ait.

Her türlü yol koşulunda rahat yol alıyor

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve 4×4 teknolojisi ile tasarlanan ve yüksek donanım seviyesine sahip olan Mitsubishi L200, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ