Kia UEFA Avrupa Ligi'nin sponsoru oldu!Otomobil Haber

Kia UEFA Avrupa Ligi’nin sponsoru oldu!

Kia, 2018-2019 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca UEFA Avrupa Ligi’nin sponsoru olacak

07 Ekim 2017 Cumartesi, 16:55

Kia UEFA Avrupa Ligi’nin sponsoru oldu!

Kia Motors, UEFA Avrupa Ligi‘nin sponsoru oldu. 2018-2019 sezonundan başlamak üzere 3 yıl boyunca sürecek.

Sponsorluk kapsamında her UEFA Avrupa Ligi finaline 90 adetlik araç filosu temin edecek olan Kia, ayrıca; ‘Kupa Turu‘ ile futbolseverlere futbolun efsaneleriyle bir araya gelme fırsatı sunacak.

İmzaladığı sponsorluk anlaşmasıyla UEFA Avrupa Ligi resmi partneri olan KIA Motors, spora olan desteğini sürdürüyor. Dünyanın en büyük profesyonel futbol kulübü organizasyonu olan UEFA Avrupa Ligi, dünyanın dört bir yanındaki 54 ülkeden kulüpleri kapsıyor ve küresel çapta 980 milyon TV izleyicisi tarafından takip ediliyor.

Sponsorluk kapsamında UEFA’ya tedarik edilecek 90 araçlık KIA filosu; 2019, 2020 ve 2021 yıllarındaki UEFA Avrupa Ligi finalleri için hakemleri, yetkilileri, delegeleri ve VIP’leri taşımak için kullanılacak.

KIA Motors ve UEFA bir ilke imza atarak, futbol hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran UEFA Avrupa Ligi “Kupa Turu”nu da hayata geçirecek. Futbolseverler, ilk kez gerçekleşecek bu özel etkinlikle hayranı oldukları isimler ile tanışma fırsatı yakalayabilecek ve UEFA Kupası’nı yakından görme şansını da elde edebilecekler. Ayrıca KIA Motors, Avrupa çapında sezon boyunca genç hayranlarını eşleşmelerde “Resmi Maç Top Taşıyıcısı” olmak için çeşitli yarışmalara da davet edecek.

Dünyanın en rekabetçi küresel futbol turnuvalarından UEFA Avrupa Ligi’nin resmi sponsoru olan KIA, her geçen gün küresel marka bilinirliğini daha da arttırıyor…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz