Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

Eva Petrol’den taksicilere özel kart

Eva Petrol, taksicilere özel hazırladığı kart sayesinde uygun fiyata akaryakıt almalarını sağlıyor

Eva Petrol’den taksicilere özel kart

Eva Petrol’den taksicilere özel kart

İstasyon sayısını her geçen gün artıran Eva Petrol, taksicilere özel kart hazırladı. ‘Eva Taksi Card’ adı verilen uygulama sayesinde Türkiye çapında tüm taksi esnafına destek sağlayacak.

Akaryakıtta moda yaratan, kadın eli değen, istasyonları ile enerji sektörüne giriş yapan ve istasyon sayısını gün geçtikçe arttıran Eva Petrol, şimdi de taksiciler için uzun soluklu bir çalışma başlattı.

“Eva Taksi Card” adı verilen bu uygulama Türkiye genelindeki tüm taksi esnafı için üretildi.  Taksiler herhangi bir Eva istasyonuna giderek bu kartı ücretsiz  alabiliyor. Taksinin plakasına göre tanımlanan bu özel kart, taksicilerin oldukça uygun fiyatlı akaryakıt almalarına olanak sağlıyor.

Eva Taksi Card, tüm taksi şoförlerine ilk ay yüzde 10 akaryakıtla indirimi, ilk ay sonrasında da sabit bir indirim ile çok başka sürprizlerde içeriyor. Kart sahibi taksi şoförleri akaryakıt ücretlerini araçlarından inmeden direksiyon başında temassız Eva Taksi Card ile ödeyebiliyor. Hijyenik, aile dostu, genç ve enerjik istasyonlarında gerek renkleri, gerekse kadın yöneticileriyle sektöründe fark yaratan Eva Petrol, tüm istasyonlarında her salı ve cuma günleri de tüm şoförlere çok özel kampanyalı fiyatlarla akaryakıt veriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ