Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

DS Automobiles, Türkiye’ye DS7 Crossback’le giriş yaptı

DS Automobiles, Türkiye’de ilk showroomunu İstanbul Etiler’de açtı. Açılışta yeni modeli DS7 Crossback’in de tanıtımı yapıldı

DS Automobiles, Türkiye’ye DS7 Crossback’le giriş yaptı

DS Automobiles, Türkiye’ye DS7 Crossback’le giriş yaptı

Fransız lüks otomobil markası DS Automobiles, geçen hafta İstanbul Etiler’de açtığı DS Store ile Türkiye’ye merhaba dedi.

Açılışla birlikte DS7 Crossback‘in de Türkiye tanıtımı yapılan basın toplantısında Türk ve Fransız yöneticiler hazır bulundu.

DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, “Orta vadede DS’in ilk 10 pazarından biri olmayı hedefliyoruz. Amacımız iyi bir DS ağı kurmak, DS Store sayısını artırmak” dedi.

Türkiye’deki ilk DS Store’un açılışına DS Marka CEO’su Yves Bonnefont, DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ve Koluman Holding şirketlerinden Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkay Saltık katıldı.

Açılışta konuşan Yves Bonnefont, “İlk DS Store’un İstanbul’da açılması ve DS 7 CROSSBACK modelinin Türkiye’de lanse edilmesiyle marka uluslararası gelişiminde önemli bir adım daha atıyor. Türkiye önemli bir ülke ve İstanbul, markanın hedeflediği dünyadaki büyük şehirlerden biri.” dedi

DS Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ise, yapmış olduğu değerlendirmede: “Otomotiv endüstrisinde Fransız lüks bilgi birikimi ve deneyimini somutlaştıran parizyen DS Automobiles markasını temsil etmekten gurur duyuyoruz. Amacımız seçkin bir DS ağı kurmak ve gelecekte ülkedeki önemli şehirleri kapsayacak şekilde DS Store sayımızı artırmak” diye konuştu.

Ali Türkay Saltık da, “DS markası heyecan uyandıran tasarım, ileri teknolojiler, şık detaylar ve Fransız zarafeti ile eş anlamlıdır. DS markasının Türkiye’de temsil etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. DS 7 CROSSBACK’in Türk müşterileri heyecanlandıracağından eminim.” dedi.

255 bin TL’den başlıyor

Açılışta tanıtımı yapılan DS7 Crossback ile ilgili yapılan açıklamada; karizmatik tasarım, ileri teknolojiler, büyük bir özenle ele alınan detaylar veya deri gibi asil malzemelerin cömert kullanımı ve konforu tamamlayan detayların olduğu belirtildi.

Türkiye premium otomobil müşterilerinin dikkatini çekecek özellikler sunan DS7 Crossback, 255 bin 500 TL’den satışa sunuldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ