Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

Brisa ve Temsa ortak hizmet verecek!

Yapılan işbirliğiyle Mitsubishi ve Otopratik markaları ortak hizmet vermeye başlayacak

Brisa ve Temsa ortak hizmet verecek!

Mitsubishi ve Otopratik ortak hizmet verecek!

Brisa‘nın hızlı bakım ve servis konsepti Otopratik, Temsa Motorlu Araçlar yetkili servisleri içerisinde hizmet vermeye başlayacak.

Brisa ve Temsa Motorlu Araçlar, işbirliğine gitti. İşbirliği kapsamında Mitsubishi Motors ve Otopratik markaları ortak hizmet vermeye başlayacak.

İşbirliği kapsamındaki ilk Otopratik noktası, Temsa Motorlu Araçlar’ın Gaziantep’teki bayisi Elit Otomotiv’de hizmet vermeye başladı.

Brisa Girişimcilik Direktörü Oğuzhan Avdan, “Hedefimiz, 2017 yılı sonunda 29 ilde 44’e ulaşan mağaza sayısını 5 yılda 200’e çıkartarak hem müşterilerimize, hem de iş ortaklarımıza hızlı bakım ve servis alanında en iyi ve en yeni hizmetleri sunmak.” dedi.

İlk mağaza Gaziantep’te açıldı

Temsa Motorlu Araçlar ve Otopratik arasındaki iş birliğinin ilk mağazası ise Gaziantep’te açıldı. Temsa Motorlu Araçlar’ın Gaziantep’te yer alan bayisi Elit Otomotiv’e ait yetkili serviste Otopratik’in yenilikçi konsepte sahip mağazası da hizmet vermeye başladı. Böylece, Mitsubishi marka araçların yanı sıra diğer tüm marka ve modellerde de binek ve hafif ticari araçlara Otopratik standartlarında servis ve lastik hizmeti verilmeye başlandı. Elit Otomotiv ayrıca, Gaziantep’teki ilk Otopratik mağazası olma özelliği de taşıyor.

Sinerjiden doğan güç

Değişen müşteri beklentileri ve pazar dinamikleri doğrultusunda sektörde bir ilke imza atan Brisa ve Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Motors ve Otopratik markalarının sinerjisinden doğan güç ile yeni nesil bir hizmet sunmaya başlıyor. Bu sinerji ile sektördeki liderliklerini derinleştirmeye odaklandıklarını belirten Brisa Girişimcilik Direktörü Oğuzhan Avdan, “Otopratik markamızla alanında uzman ve vizyoner iş ortakları ile iş birliğine gidiyoruz. Hedefimiz, 2017 yılı sonunda, 29 ilde  44’e ulaşan mağaza sayısını 5 yılda 200’e çıkartarak hem müşterilerimize hem de iş ortaklarımıza hızlı bakım ve servis alanında en iyi ve en yeni hizmetleri sunmak. Bu kapsamda da Temsa Motorlu Araçlar’ın iş ortakları ile bu projeyi hayata geçiriyor olmak bizim için mutluluk verici. Amacımız mükemmel müşteri deneyimi ve memnuniyetinden ödün vermeden hızlı bir şekilde servis ağımızı genişletmek. Bunun da ilk meyvesini Gaziantep’te hayata geçirdik” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ