Site rengi

Tasarm

Geni
Kutulu
Otomobil Haber

36 ay taksitle Aston Martin sahibi olacaksınız!

Lüks otomobil markası Aston Martin, 36 ay sıfır faiz kampanyası başlattı

36 ay taksitle Aston Martin sahibi olacaksınız!

36 ay taksitle Aston Martin sahibi olacaksınız!

Aston Martin‘in Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar, sıfır ve ikinci el Aston Martin sahibi olmak isteyenlere 36 ay taksit ve sıfır faiz imkanı sunuyor.

24 ve 36 aylık seçenekleri bulunan ve sıfır faiz imkanı sunulan kampanya kapsamında herhangi bir banka kredisi kullanmaya da gerek kalmıyor.

Türkiye distribütörlüğünü D&D Motorlu Araçlar A.Ş‘nin yaptığı İngiliz otomotiv devi Aston Martin, yeni bir kampanyaya imza atıyor. Bu kapsamda ‘sıfır’ ve ‘ikinci el’ tüm Aston Martin modellerine, 24 veya 36 ay ‘0’ faiz taksitle sahip olmak mümkün olacak. Kampanya kapsamında finansman desteği D&D Motorlu Araçlar A.Ş. güvencesi ile Aston Martin Lagonda  tarafından sağlanacak. Marka, yeni başlattığı ve büyük ilgi görmesi beklenen ‘0’ faiz kampanyası ile Türkiye pazarında satışlarını daha da artırmayı planlıyor.

‘Pazar payımız artacak’

D&D Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, otomotiv piyasasında yaşanan durgunluk ve döviz kurlarındaki yükseliş nedeniyle bu kampanyaya start verdiklerini belirtti. Aston Martin’in global tarafından çok büyük destek aldıklarını belirten Kaya “Aston Martin Lagonda, Türkiye’deki satışlardan çok memnun. Ancak son dönemde döviz kurunda yaşanan yükseliş, bir nebze pazarın frene basmasına neden oldu. Global taraftan böyle bir kampanya teklifi aldık ve uygulamaya geçirdik. Hedefimiz pazar payımızı artırmak ve bölgesinde örnek olarak gösterilen Türkiye pazarının güçlü konumunu korumak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ